1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bunun Bana Hediyesi Ne?-Astroloji Öyküleri Pdf indir

Bunun Bana Hediyesi Ne?-Astroloji Öyküleri Pdf indir
0

Bunun Bana Hediyesi Ne?-Astroloji Öyküleri pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Bunun Bana Hediyesi Ne?-Astroloji Öyküleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Bunun Bana Hediyesi Ne?-Astroloji Öyküleri kitabı yazar Astrolog Elvan tarafından kaleme alınmıştır. Bunun Bana Hediyesi Ne?-Astroloji Öyküleri kitabı 232 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 15 x 19 ebatında olan Bunun Bana Hediyesi Ne?-Astroloji Öyküleri kitabın 1. Basım Pika tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bunun Bana Hediyesi Ne?-Astroloji Öyküleri pdf oku, Bunun Bana Hediyesi Ne?-Astroloji Öyküleri PDF yandex, Bunun Bana Hediyesi Ne?-Astroloji Öyküleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bunun Bana Hediyesi Ne?-Astroloji Öyküleri PDF Oku

“Önce yanacaksın diri diri… Sonra o ateş yakılmadan önceki haline bakıp iyi ki diyeceksin… İyi ki yanmışım. İyi ki büyümüşüm. Unutmayın, öldürmeyen Pluton güçlendirir.”

Astrolog Elvan evrenin diline âşık bir kadın. Evren bizimle semboller aracılığıyla konuşurken o da bu sembollerin izini sürüyor.
Bu kitap bir astroloğun arka bahçesi. Astrolog Elvan travmaların, ayrılıkların, terk edişlerin, pes edişlerin hikâyesini anlatıyor. Anlattığı her hikâyeyle okuru derinden etkilerken aynı travmaları yaşamış birden fazla insana da umut oluyor. Çünkü insan acıyla büyüyor, onunla olgunlaşıyor, onunla hayata tutunmayı öğreniyor. Ve her acının ardından aynı şeyi soruyor: Bunun Bana Hediyesi Ne?