Pdf Kitap Arşivi

Bulmaca Sözlüğü Pdf indir

Bulmaca Sözlüğü pdf indir, Bulmaca türünde kaleme alınan Bulmaca Sözlüğü kitap ile ilgili özet bilgiler. Bulmaca Sözlüğü kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Bulmaca Sözlüğü kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2008 ile basılmıştır. ebatında olan Bulmaca Sözlüğü kitabın Omega tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bulmaca Sözlüğü pdf oku, Bulmaca Sözlüğü PDF yandex, Bulmaca Sözlüğü PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bulmaca Sözlüğü PDF Oku

Düşündürmeyi, bilgi birikimini sınamayı ve kelime dağarcığını artırmayı amacında olan bir oyun aslında bulmaca; üstelik kimileri için bağımlılık yapacak ölçüde keyifli bir oyun. Ama ne yazık ki bir bulmaca oyuncusunun, belli başlı konularda donanımlı olması, bu oyunda başarılı olmasına yetmemekte; hemen hemen her hususta, aşağı yukarı her şey ile ilgili belli başlı temel bilgilere sahip olması gerekmektedir. Geçmişe nazaran bilgiye çok daha bi hayli hızlı ulaşma avantajına sahip günümüz insanının bile, bu donanıma ve yetkinliğe kısa bir sürede ulaşması imkânsız olmasa da son derecede zor ve tabii gerçek bir sabır işi.

Bulmaca Sözlüğü, keyifli vakit geçirmek isteyen bulmaca severlerin bilgiye ulaşmalarını kolaylaştırmak için hazırlanmış kapsamlı bir çalışma. Ama bunun yanı sıra daha fazlası; aslında beyin jimnastiği yaparak zihinsel kabiliyetlerini geliştirmek, ezberleyerek hafızasını güçlendirmek, değişik bir şeye konsantre olarak zihnini dinlendirmek ve kavramsal bağlantılar kurarak sistematik düşünme becerisi kazan-mak isteyen her okura rehber olmayı amacında olan bir bilgi kaynağı. Mitolojiden edebiyata, coğrafyadan tarihe, bilimden sanata, siyasetten ekonomiye, tıptan spora aklınıza gelebilecek hemen her temel disiplinin bunun yanında denizcilik, balıkçılık gibi hobiler, yiyecek içecek, giyim kuşam, bitkiler, hayvanlar, elementler, mineraller, fobiler, oyunlar, eski dil, alfabeler, argo, kısaltmalar ve izm’ler gibi birden fazla ana başlık altında bulacağınız yüzlerce kelime ve karşılıkları, macerayı bilgi dünyasının derinliklerinde arayan herkes için

Sayfa Sayısı: 296

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Omega

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu