1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?-Eğlenceli Ara Bul Kitabı Pdf indir

Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?-Eğlenceli Ara Bul Kitabı Pdf indir
0

Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?-Eğlenceli Ara Bul Kitabı pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?-Eğlenceli Ara Bul Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?-Eğlenceli Ara Bul Kitabı kitabı yazar Ralf Butschkow tarafından kaleme alınmıştır. Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?-Eğlenceli Ara Bul Kitabı kitabı 32 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 21 x 27,5 ebatında olan Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?-Eğlenceli Ara Bul Kitabı kitabın 1. Basım İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?-Eğlenceli Ara Bul Kitabı pdf oku, Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?-Eğlenceli Ara Bul Kitabı PDF yandex, Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?-Eğlenceli Ara Bul Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bu Nasıl Bir Mevsim Böyle?-Eğlenceli Ara Bul Kitabı PDF Oku

Tüm farkında olmadanrı kim bulacak?

Defne o gün odasını topluyordu. Eline aldığı bayrakla birden geçirdiği mevsimleri hatırladı. Lakin hatırladıkça şaşkınlığı arttı. Dalgıç kıyafetiyle güneşlenmek normal miydi? Dağda asansörün ne işi vardı? Havuçlar neden dev gibiydi? 

Çocuklar bu kitabı okurken hem eğlenecek hem de yanlışları bularak gündelik hayatta ne kadar çok şey bildiklerini görecekler. Yetişkinler de çocuklarla birlikte yanlışları tahmin ederek çözüm sayfasından test edebilirler. Çözüm sayfaları kitabın sonunda!