1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Borsa Rehberi Pdf indir

Borsa Rehberi Pdf indir
0

Borsa Rehberi pdf indir, İş Ekonomi – Hukuk türünde kaleme alınan Borsa Rehberi kitap ile ilgili özet bilgiler. Borsa Rehberi kitabı yazar M. Batuhan Pınarbaşı tarafından kaleme alınmıştır. Borsa Rehberi kitabı 220 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Borsa Rehberi kitabın 1. Basım Matrix tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Borsa Rehberi pdf oku, Borsa Rehberi PDF yandex, Borsa Rehberi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Borsa Rehberi PDF Oku

Borsa Rehberi
Son senelerda borsadaki yatırımcılarımızın sayısı bi hayli artış göstermekte ve bununla birlikte -ne yazık ki ki- maddi kayıplar da aynı miktarda artmakta. Her ticaretin kaideleri olduğu gibi borsanın da çeşitli kaideleri mevcuttur. Borsada kazanmanın ana kuralı da para kaybetmemektir ve bu yalnızca bilinçli bir yatırımcı olmakla uygulanabilir.

Bu kitabı okuduktan sonra borsanın yalnızca çeşitli kağıtları alıp satmaktan çok öte olduğunu öğrenip işin arka planını kavrayacaksınız. Ayrıca çok bilmiş dostlarınızdan yahut akrabalarınızdan tavsiye almaya ihtiyaç duymadan –ki bunlar genelde yüklü kayıplar ile sonuçlanır- kendiniz hisse senedi seçebilir ve size uygun bir yatırım planı kurgulayabilir hale geleceksiniz. Kısa süreli dalgalanmalar –ki haklısınız bunlar tamamen rastgele olabilir- yahut spekülasyonlar ne kadar etkili olursa olsun, uzun soluklu zamanda doğru yapılmış bir planın gerçekleşmesini önleyemez!

Kitapta bunun bunun yanında Day Trading (günlük alım-satım) yapacak traderlar için de bir çok öneriye yer verdim. Bu kurallar, yüksek disiplin, kararlılık ve doğru strateji ile kısa vadede yüksek karlar kazandırabilir.