1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Böğürtlen Kışı Pdf indir

Böğürtlen Kışı Pdf indir
0

Böğürtlen Kışı pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Böğürtlen Kışı kitap ile ilgili özet bilgiler. Böğürtlen Kışı kitabı yazar Sarah Jio tarafından kaleme alınmıştır. Böğürtlen Kışı kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Böğürtlen Kışı kitabın Blackberry Winter Pena Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Böğürtlen Kışı pdf oku, Böğürtlen Kışı PDF yandex, Böğürtlen Kışı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Böğürtlen Kışı PDF Oku

Böğürtlen Kışı

ABD’li gazeteci ve yazar Sarah Jio, üçüncü romanı Böğürtlen Kışı ile tüm dünya çapında olduğu gibi Türk okurları tarafından da büyük beğeni topluyor. Orijinal dilinde ilk baskısı 2013 senesinde yapılan roman, okurlarıyla buluştuğu günden bu yana dünya çapında çok satanlar listelerindeki yerini koruyor. Böğürtlen Kışı, yazarının kuvvetli kalemi ve sürükleyici anlatımının bunun yanında çarpıcı kurgusuyla da hafızalarda iz bırakıyor. Bu yönüyle birden fazla eleştirmen ve okurdan tam not alan eser, sizi de empati dolu bir yolculuğa çıkmaveyavet ediyor.

Evlat Acısı ile Kavrulan İki Yürek…

Böğürtlen Kışı romanı, hikaye içinde hikaye tekniği ile okurlarına çok boyutlu bir olaylar zinciri sunuyor. Romanın ana çerçevesinde, başkahraman olarak okurları Claire adında genç ve başarılı bir muhabir karşılıyor. Patronunun oğlu Ethan ile mutlu bir evlilik sürdüren Claire, hamileliği esnasında bebeğini kaybedince işe ve hayata olan motivasyonunu da yitiriyor. Mutluluğuna gölge düşen çiftin evliliği her ne kadar sarsılmışsa da, Claire yönünden toparlanmanın tek yolu çalışmaya devam ediyorn geçiyor. Neyse ki patronunun ona verdiği iş, genç kadının yaşamına yeni bir anlam kazandırmaya biraz olsun yetiyor.

İki Farklı Zamanın Sularında Gezinmeye Hazır Mısınız?

Claire hala bebeğini kaybetmesinin acısını yaşamaya devam ederken, içinde bulundukları Mayıs 2013 tarihinde hiç beklenmedik bir biçimde kar yağışı görülüyor. “Böğürtlen kışı” olarak adlandırılan bu mevsimsel durumun, yaşadıkları bölgede en son 80 yıl önce görülmesi ise dikkat çekici bir gündem yaratıyor. Patronunun Claire’e verdiği görev de bunu araştırmak oluyor.

Genç kadın, böylece kolları sıvayıp kendini işine vermek durumunda kalıyor. 80 yıl öncesine dair ulaştığı bulgular ise hem sırrı hem de kayıplarıyla, aydınlatılmayı beklercesine Claire’in önüne seriliyor. Tam 80 yıl önce, kendisi ile bunun yanı sıra evladını kaybeden bir annenin haberine rastlayan genç kadın, olayın peşine düşerek hayret verici sonuçlara ulaşıyor. Peki, geçmişte yaşanan tüm bu hadiselerin Claire ile nasıl bir bağlantısı olabilir?

En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Sarah Jio’nun çok satan romanı Böğürtlen Kışı’nı hala okumadıysanız hemen şimdi sipariş verin, sepete özel fırsatlar ve bi hayli hızlı teslimat avantajlarından yararlanmanın bunun bunun yanındalığını siz de yaşayın! Böğürtlen Kışı romanının bunun yanında bir solukta bitireceğiniz çok daha yüksek kitaba cazip fiyatlarla sahip olmak için “Roman” kategorisine göz atmayı da unutmayın!