1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Biz Mektup Yazardık! Pdf indir

Biz Mektup Yazardık! Pdf indir
0

Biz Mektup Yazardık! pdf indir, Diğer Prestij türünde kaleme alınan Biz Mektup Yazardık! kitap ile ilgili özet bilgiler. Biz Mektup Yazardık! kitabı yazar Ruken Kızıler tarafından kaleme alınmıştır. Biz Mektup Yazardık! kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Biz Mektup Yazardık! kitabın İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Biz Mektup Yazardık! pdf oku, Biz Mektup Yazardık! PDF yandex, Biz Mektup Yazardık! PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Biz Mektup Yazardık! PDF Oku

Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun, 1930’lardan 1974 yılına kadar dönemin ileri gelen sanatçı, yazar, şair, siyasetçi ve işadamlarıyla yazışmalarını içeren mektuplar kültür tarihimize ışık tutarken, sanatçılar içindeki kuvvetli bağı da gözler önüne çıkarıyor.

Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun, Karadut’tan Nâzım Hikmet’e, Ahmet Hamdi Tanpınar’dan Fikret Muallâ’ya, Âşık Veysel’den Adalet Cimcoz’a, Orhan Veli’den Necip Fazıl’a, İbrahim Çallı, Andre Lhoté, Fahrünisa Zeid, Abidin Dino, Reşat Nuri Güntekin, Cemal Tollu, Nurullah Berk, Arif Kaptan ve daha birden fazla isimle sürdürdüğü yazışmalar bu anıtsal yapıtta bir araya geliyor.

Sayfa Sayısı: 488

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları