Pdf Kitap Arşivi

Biyolojide Özel Konular Pdf indir

Biyolojide Özel Konular pdf indir, Biyoloji türünde kaleme alınan Biyolojide Özel Konular kitap ile ilgili özet bilgiler. Biyolojide Özel Konular kitabı yazar Ahmet Afyon tarafından kaleme alınmıştır. Biyolojide Özel Konular kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Biyolojide Özel Konular kitabın Nobel Akademik Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Biyolojide Özel Konular pdf oku, Biyolojide Özel Konular PDF yandex, Biyolojide Özel Konular PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Biyolojide Özel Konular PDF Oku

Fen bilimleri, doğadaki varlıkları ve hadiseleri tanıma amaçlı olarak incelemektedir. Fizik, kimya, jeoloji, astronomi gibi bilimler cansız doğa ile biyoloji bilimi de canlı doğa ile ilgilenir. Biyoloji bilimindeki son gelişmeler göz önüne alınarak bu kitap hazırlanmıştır. Bu gelişmeler, insanın etrafındaki canlılar ile ilgili bilgi kazanmasını sağladığı gibi yaşam standartlarının zamanla artmasıne de yol açmıştır. Bilimsel incelemelerin ilerlemesi dünyanın yapısı ile ilgili yeni fikirler geliştirmemize zemin hazırlamıştır.

Kitabın hazırlanmasına katkıda bulunan yazarlar, araştırma tecrübeleri yanında eğitim öğretim hizmetlerinde deneyime sahiptirler. Kitap hazırlanırken müfredat programı, ders saati ve anlaşılabilirlik gibi özellikler dikkate alınmıştır. Böylelikle öğretmen adaylarının kaynak kitap yönünden sıkıntı çekmemeleri ve derslerin işlenişine katkıda bulunmaları hedeflenmiştir. Biyoloji bölgesindeki yeni gelişmelere yer verilen kitabın bu alanda görev yapan öğretim elemanları, öğretmenler ve öğretmen adayları için başvurulabilecek bir kaynak kitap olması en büyük dileğimizdir.

Yazarlar;
Ahmet Afyon , Ahmet Şahin , Dursun Yağız , Bekir Doğan , Nejdet Şen , Aslı Saylan , Nagihan Tanık Önal

Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Nobel Akademik Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu