1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bitkilerin Gizli Dünyası Pdf indir

Bitkilerin Gizli Dünyası Pdf indir
0

Bitkilerin Gizli Dünyası pdf indir, Botanik türünde kaleme alınan Bitkilerin Gizli Dünyası kitap ile ilgili özet bilgiler. Bitkilerin Gizli Dünyası kitabı yazar Michael Largo tarafından kaleme alınmıştır. Bitkilerin Gizli Dünyası kitabı 400 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 16,5 x 24 ebatında olan Bitkilerin Gizli Dünyası kitabın 1. Basım Beyaz Baykuş tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bitkilerin Gizli Dünyası pdf oku, Bitkilerin Gizli Dünyası PDF yandex, Bitkilerin Gizli Dünyası PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bitkilerin Gizli Dünyası PDF Oku

Botaniğin bahçesinde eşsiz bir gezintiye var mısınız?

Bitkiler savunma mekanizmalarını nasıl geliştirirler? Patates insanlık tarihini nasıl değiştirmiştir? Şifalı bitkiler nasıl keşfedilmiştir? Bir çiçek insanı gerçekten bir zombiye dönüştürebilir mi? Mabet ağacının kötü kokusu nereden gelir?

Bitkilerin Gizli Dünyası adlı bu kitap, bitkiler âlemine dair akıl almaz birden fazla soruya olağanüstü yanıtlar veriyor. Ödüllü yazar Michael Largo, bu kitapta sizi tarihe tanıklık eden zeytinden istilacı su sümbülüne kadar yüzlerce bitki türünün tarihi, davranışları ve tarımsal evrimi üzerine merak uyandıran bir yolculuğa çıkarıyor.

Bitkilerin Gizli Dünyası’nda sihirli mantarlar, süper besinler, zehirli çaylar, her derde deva otlar ve olağanüstü lezzetli meyveler ile ilgili mitolojik, folklorik, tıbbi, dini ve bilimsel bir çok bilgi edineceksiniz. Halklar içinde savaşlara neden olan çok kıymetli bitkileri öğrenecek, geçirdikleri evrim süreciyle hayvanları yanıltarak şimdiye kadar hayatta kalabilen türlerin hikâyelerini okuyacak, bir tutamıyla bile sizi anında öldürebilecek otları yakında zamandan tanıyacaksınız. 140’tan fazla illüstrasyonla tasvir edilen ve A’dan Z’ye sıralanmış bu ansiklopedik kitap büyüleyici bitkiler âlemine bakış açınızı değiştirecek.

“İncelikle yazılmış olan bu kitap botaniğe meraklı, enteresan ve faydalı bitkilerin geniş yelpazesi ile ilgili bilgilere göz atmaktan keyif alacak tüm okurların ilgisini çekecek.”
– Library Journal

“Geleneksel bitkibilim, yetiştirme önerileri, modern bilim ve beslenme ile ilgiliki bu acayip derlemede Largo, bitkiler dünyasının esrarengiz ve nefis gizlerini paylaşıyor.”
– Publisher Weekly

“Bir çocuk bahçesinde görebileceğiniz coşkunun somutlaşmış hali.”
– Wall Street Journal