Ders Kitapları

Birim-Hücresel Sağlıktan Ruhsal Yolculuğa Pdf indir

Birim-Hücresel Sağlıktan Ruhsal Yolculuğa pdf indir, Sağlık türünde kaleme alınan Birim-Hücresel Sağlıktan Ruhsal Yolculuğa kitap ile ilgili özet bilgiler. Birim-Hücresel Sağlıktan Ruhsal Yolculuğa kitabı yazar Deniz Şimşek tarafından kaleme alınmıştır. Birim-Hücresel Sağlıktan Ruhsal Yolculuğa kitabı 344 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Birim-Hücresel Sağlıktan Ruhsal Yolculuğa kitabın 1. Basım Nemesis Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Birim-Hücresel Sağlıktan Ruhsal Yolculuğa pdf oku, Birim-Hücresel Sağlıktan Ruhsal Yolculuğa PDF yandex, Birim-Hücresel Sağlıktan Ruhsal Yolculuğa PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Birim-Hücresel Sağlıktan Ruhsal Yolculuğa PDF Oku

Ruhsal sağlığın vücudumuza etkilerini ve gerçek iyileşmenin sırlarını öğrenmeye hazır mısınız?

Ruhsal sağlık ile bütüncül iyileşme içinde nasıl bir ilişki var?

İnsülin direnci nedir? Kan şekeri dengesizliklerinde kısır döngü nasıl kırılır?Östrojen hormonu dost mudur düşman mıdır?

Tekrar eden mide bağırsak problemlerinin asıl kaynağı nedir?

Tiroit problemleriyle nasıl baş edilir?

Bozuk bir bağışıklık sistemi sağlığımızı nasıl etkiler?

Bağışıklık sistemimizi güçlendirerek salgın hastalıklardan(koronavirüsler ve influanza) nasıl korunabiliriz?

Doktor Deniz Şimşek, tüm bu soruların ve daha fazlasının yanıtlarını, binlerce iyileşme hikâyesinden edindiği tecrübeyle harmanlayarak bu kitapta bir araya getiriyor. Gerçek sağlığa ulaşmanın yolunun hastalık isimlerinden sıyrılıp vücudun hücresel düzeyde gereksinimlerini karşılamaktan ve ruhsal sağlığın vücudumuza tesirini anlamaktan geçtiğini vurguluyor.

Birim, hemen hemen tüm hastalıklardaki kök etkenleri; Bağırsakların ve bünyesindeki trilyonlarca mikro canlının önemini, İnflamasyonu ve uzun dönem bozulmuş bağışıklık sisteminin sağlığımıza yansımasını,Ruhsal sistemi ve “bir”den bütüne kendini arayıştaki rolünü, İnsülin direncini ve hücresel haberleşmedeki tesirini, Metilasyon kavramını ve genler üstü biyokimyasal sistemi temsil eden diğer unsurları, bilimsel veriler ışığında gün yüzüne çıkarıyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu