1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Birçok Yaşam Birçok Üstat Pdf indir

Birçok Yaşam Birçok Üstat Pdf indir
0

Birçok Yaşam Birçok Üstat pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Birçok Yaşam Birçok Üstat kitap ile ilgili özet bilgiler. Birçok Yaşam Birçok Üstat kitabı yazar Dr. Brian L. Weiss tarafından kaleme alınmıştır. Birçok Yaşam Birçok Üstat kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2006 ile basılmıştır. ebatında olan Birçok Yaşam Birçok Üstat kitabın Butik tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Birçok Yaşam Birçok Üstat pdf oku, Birçok Yaşam Birçok Üstat PDF yandex, Birçok Yaşam Birçok Üstat PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Birçok Yaşam Birçok Üstat PDF Oku

“Genç hastası ve ikisinin de yaşamını değiştiren geçmiş yaşam terapileri ile alakalı ünlü bir psikiyatrın gerçek hikâyesi”

Ünlü bir psikiyatr olan Dr. Brian Weiss bir gün bir hastası ile birlikte çalışırken hastasına hipnoz uygular. Hipnoza giren genç kadın geçmiş yaşamları ile alakalı bir çok vizyonlar görür ve bunları anlatır. Bunun yanında arada bir iki yaşam içindeki boşluklarda bazı üstatlar devreye girer ve dünya ile alakalı bir çok mesajlar verirler. Bazı mesajlar Dr. Brian Weiss’in ailesi ve ölen oğlu ile alakalıdir. Konuyla son derece yakında zamandan ilgilenen Dr.Weiss hastasıyla yaptığı bir çok seanslar neticesinde olağanüstü sonuçlara ulaşır.