1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bir Taksiciye Üç Kere Susarsan Bir Daha Konuşmaz Pdf indir

Bir Taksiciye Üç Kere Susarsan Bir Daha Konuşmaz Pdf indir
0

Bir Taksiciye Üç Kere Susarsan Bir Daha Konuşmaz pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Bir Taksiciye Üç Kere Susarsan Bir Daha Konuşmaz kitap ile ilgili özet bilgiler. Bir Taksiciye Üç Kere Susarsan Bir Daha Konuşmaz kitabı yazar Onur Gökşen tarafından kaleme alınmıştır. Bir Taksiciye Üç Kere Susarsan Bir Daha Konuşmaz kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Bir Taksiciye Üç Kere Susarsan Bir Daha Konuşmaz kitabın Türkçe İnkılap Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bir Taksiciye Üç Kere Susarsan Bir Daha Konuşmaz pdf oku, Bir Taksiciye Üç Kere Susarsan Bir Daha Konuşmaz PDF yandex, Bir Taksiciye Üç Kere Susarsan Bir Daha Konuşmaz PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bir Taksiciye Üç Kere Susarsan Bir Daha Konuşmaz PDF Oku

“Tamer’i biliyo musun?”
“Uzun? Sakallı olan mı?
“Hah o evet!”
“Niye sordun ki?”
“Ölmüş lan, damdan atmış kendini.”
“Ha siktir!”

İntihar düşüncesini sıradanlaşmaya vardırıp adamların konuşmalarını arkamda bırakarak içeri girdim. Üç yatak vardı içeride. “Beyinleri kanamış üç insanı 5 metrekare odaya tıkmanın adı ne zamandan beri sosyal devlet oldu?”, diye düşünmemeye çalışarak çünkü kafam o sırada kızı delirmiş kadının topuğu yırtılmış çorabıyla meşguldü Mithat’a dönüp en içten gülümsememle:

“Vay! Aslan bacanak, naber yaaa?” dedim.

Bacanağın yatağının hemen yanındaki sehpada yarım kilo muz, bir kilo armut, bir kilo elma ve yarım şişe kolonya duruyordu. O an delirdim ve bir daha eve dönemedim.