1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Bir Nefes Mavi Pdf indir

Bir Nefes Mavi Pdf indir
0

Bir Nefes Mavi pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Bir Nefes Mavi kitap ile ilgili özet bilgiler. Bir Nefes Mavi kitabı yazar Halil Onur Ezcan tarafından kaleme alınmıştır. Bir Nefes Mavi kitabı 1. Basım sayfadan oluşmakta olup 2021 ile basılmıştır. Türkçe ebatında olan Bir Nefes Mavi kitabın İkinci Adam Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bir Nefes Mavi pdf oku, Bir Nefes Mavi PDF yandex, Bir Nefes Mavi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bir Nefes Mavi PDF Oku

“İstanbul, âdeta üzerine doğan güneşle güne uyandı. Oldum olası bir başka severdi bayram sabahlarına uyanmayı ama bu bayram adeta her zaman olduğundan daha bir mutlu daha bir keyifliydi, İstanbul. Semavi bir sırat köprüsünü kalplerinde taşıyan insanları ne zaman görse kanatlarının göğe açıldığını hisseder ve ilahi nurun tecellisinin yakınlaştığını bilirdi.

İstanbul için zaman vuslat vaktiydi. Bu vuslat “Merak, adalettir.” sözünün arkasında yatan gizemli mühürlerin artık açılma vaktinin geldiğine dair bir işaretti.

Bu hikâyede kahramanlarımız bir ok gibi kendi mavilerine yol alırlarken erdemleri ve karakterleri yalnızca kendilerini değil bunun yanı sıra tüm dünyayı da değiştirecektir. İçlerindeki gücü keşfettikleri bu yolculukta soluklanmak için aldıkları her nefes yeni başlangıçların bir parçası olacaktı.”