1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Bir Kaşık Bal Pdf indir

Bir Kaşık Bal Pdf indir
0

Bir Kaşık Bal pdf indir, Üniversite Ders Kitapları türünde kaleme alınan Bir Kaşık Bal kitap ile ilgili özet bilgiler. Bir Kaşık Bal kitabı yazar Ayşe Yenerer tarafından kaleme alınmıştır. Bir Kaşık Bal kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Bir Kaşık Bal kitabın Ayata tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bir Kaşık Bal pdf oku, Bir Kaşık Bal PDF yandex, Bir Kaşık Bal PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bir Kaşık Bal PDF Oku

Değerli okur, bu kitabı yazmamın amacı insanları bal üretimi ve tüketimi, arıcılık ve arıların olağan üstü yaşamı ile ilgili bilgi sahibi olmanızı ve bilgi sahibi olmanızıtir.

Türkiye, Dünya’da Çin’den sonra en fazla bal üreten ülkedir. Ama insanlara sunulan balların ne kadar doğal, katkısız ve sağlıklı olduğu bilinmemekte. Bu kitabı okurken arıların yaşamı ve balla alakalı olarak belki de yaşamınızda ilk defa duyacağınız bilgiler okuyacaksınız.

Hatta çok şaşıracaksınız… Kitabın sonuna geldiğinizde de bal ve arılar ile ilgili öğrendikleriniz karşısında “iyi ki bu kitabı okumuşum” diyeceksiniz ve bal alırken fazla daha fazla şeye dikkat edeceksiniz.

Sayfa Sayısı: 112

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Ayata