Ders Kitapları

Bir Kadın Plan Yaparsa Pdf indir

Bir Kadın Plan Yaparsa pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Bir Kadın Plan Yaparsa kitap ile ilgili özet bilgiler. Bir Kadın Plan Yaparsa kitabı yazar Maye Musk tarafından kaleme alınmıştır. Bir Kadın Plan Yaparsa kitabı 200 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Bir Kadın Plan Yaparsa kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bir Kadın Plan Yaparsa pdf oku, Bir Kadın Plan Yaparsa PDF yandex, Bir Kadın Plan Yaparsa PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bir Kadın Plan Yaparsa PDF Oku

“Dikkatlice, tehlikeli yaşa.
Beklenen için plan yap ve beklenmedik için hazır ol.”

Hayatta tüm olan biteni kontrol edemezsiniz, ama hayalini kurduğunuz yaşama her yaşta sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey, iyi bir plan…
Maye Musk çarpıcı ve sıkı örülmüş bir aile ve arkadaş çevresine sahip, şık, büyüleyici, ülkeler arası bir süper model…
Ve 71 yaşında.

Ama hayat onun için her zaman kolay ve ışıltılı değildi. 31 yaşındaki bekâr anne, üç çocuğunu yoksulluk içinde geçindirmeye çalışırken, büyük beden mankeni olarak kilo poblemleriyla başa çıktı, modellik endüstrisindeki yaş ayrımcılığının üstesinden geldi ve yaşamı boyunca saygın bir diyetisyenlik kariyeri sürdürdü.
Bütün zorlukları boyun eğmez ruhuyla ve “Her şey olabilecek!” tutumuyla aşarak küresel bir başarı öyküsü yarattı.

Bu kitap yaşamınızın belirli dönemlerinde yaptığınız seçimlerin ilerleyen senelerda nasıl da enteresan ve heyecan verici şekillerde size birer mükâfat olarak geri döneceği hususunda zihninizi aydınlatacaktır.
İçtenlikle kaleme alınmış kullanışlı bir rehber sayılabilecek bu kitap, kariyer, sağlık, aile ve hayat ile ilgili tavsiyelerle dolu…

“Ne zaman mutlu olmak istediğinize kendiniz karar vermelisiniz. Ne zaman yapacaksınız bunu? Kariyer değişikliğini, sağlığınızı düzeltmeyi, mutlu bir aile ve dostları, yaşamınızı sevmeyi neden geciktiresiniz? Öyle zamanlar oldu ki asla mutlu olamayacağımı düşündüm. Sonra o durumdan çıkmak için bir plan yaptım; çünkü devam eden bir mutsuzlukla yaşamak, yaşamak sayılmaz. Şimdi planınızı yapın.”

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu