Pdf Kitap Arşivi

Bir Göz Bir Makina ve Gerçek Pdf indir

Bir Göz Bir Makina ve Gerçek pdf indir, Fotograf Prestij türünde kaleme alınan Bir Göz Bir Makina ve Gerçek kitap ile ilgili özet bilgiler. Bir Göz Bir Makina ve Gerçek kitabı yazar Ara Güler tarafından kaleme alınmıştır. Bir Göz Bir Makina ve Gerçek kitabı Türkçe – İngilizce sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Bir Göz Bir Makina ve Gerçek kitabın Fotoğrafevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bir Göz Bir Makina ve Gerçek pdf oku, Bir Göz Bir Makina ve Gerçek PDF yandex, Bir Göz Bir Makina ve Gerçek PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bir Göz Bir Makina ve Gerçek PDF Oku

16 Ağustos 2015 (D:1928) tarihinde 87 yılı geride bırakan Ara Güler’in, sayısız başarıya imza attığı uzun kariyeri boyunca, yaşadıklarını anlattığı fotoğraflı biyografi kitabı “bir göz bir makina ve gerçek” Fotografevi yayınlarından çıktı.

Ara Güler bu kitabında yaşam öyküsünü, başkalarının objektifinden çekilen kareleri kendi ifadeleriyle anlatıyor. Kitap, yardımcısı Fatih Aslan tarafından derlendi.

Ara Güler’i şimdiye dek, görüntülediği doyumsuz karelerle tanıdık ve belleğimize kaydettik. “bir göz bir makine ve gerçek” te ise, Ara Güler’in estetik algısını, hayata bakışını geliştiren, anlatım metoduna ve kendisini ifadeye katkı sağlayan geçmişine uzandık. Usta, dünyayı kendi objektifinden bize yansıtırken; Kimlerle birlikte olmuş? Nerelerde bulunmuş? Nasıl bir zaman geçirmiş? yaşamına kısaca göz atalım istedik.
-Editör’ün Notu, Gölnur Cengiz-

Sayfa Sayısı: 368

Baskı Yılı: 2015

Dili: İngilizce / Türkçe
Yayınevi: Fotografevi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu