1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 – Kafes Pdf indir

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 – Kafes Pdf indir
0

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 – Kafes pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 – Kafes kitap ile ilgili özet bilgiler. Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 – Kafes kitabı yazar John Perkins tarafından kaleme alınmıştır. Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 – Kafes kitabı 14×21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2015 ebatında olan Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 – Kafes kitabın Ciltsiz April Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 – Kafes pdf oku, Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 – Kafes PDF yandex, Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 – Kafes PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 4 – Kafes PDF Oku

Sistem kontrolden çıktı. Yeryüzünün insan ve doğal kaynaklarını milletlerin seçtiği hükümetler değil, CEO’lar yönetiyor. Medyayı, akademileri, sivil toplum örgütlerini yönettikleri gibi. Açlığın, cehaletin, savaşların, adaletsizliğin tam ortasında hepimiz düzenin birer parçasıyız.

 

Kabul etmediğimiz gerçek ise şu: Sürekli eleştirdiğimiz sistemin ‘tüketici’ olarak vazgeçilmeziyiz. Büyük komplo teorilerini bir kenara bırakıp sisteme ağırlığımızı koymamızın zamanı geldi. Forbes 500 listesini insana, doğaya, hayata karşı adil şirketlerle, organizasyonlarla, örgütlerle dolduralım.

 

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları ile tüm dünyayı büyük uykudan uyandıran John Perkins, önceki kitaplarında ve Zeitgeist’te anlattıklarını son senelerın gerçekleriyle birleştiriyor. Büyük Resim’i önümüze koyuyor. Gerçekçi, hayata geçirilmiş ve geçirilebilir çözümler öneriyor.

 

“John Perkins, Kafes’te, derin analizler ve dramatik hikayelerle dünyayı aydınlatmakla yetinmeyip, daha iyi bir toplum yaratmamız için bize pratik tavsiyelerde yer alıyor.”

-Howard Zinn-