Pdf Kitap Arşivi

Bir Dava İki Devrimci Pdf indir

Bir Dava İki Devrimci pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan Bir Dava İki Devrimci kitap ile ilgili özet bilgiler. Bir Dava İki Devrimci kitabı yazar Hüseyin Turhan tarafından kaleme alınmıştır. Bir Dava İki Devrimci kitabı sayfadan oluşmakta olup Türkçe ile basılmıştır. ebatında olan Bir Dava İki Devrimci kitabın Dorlion Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bir Dava İki Devrimci pdf oku, Bir Dava İki Devrimci PDF yandex, Bir Dava İki Devrimci PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bir Dava İki Devrimci PDF Oku

Çokları bana serüvenci diyecek, evet öyleyim ama değişik bir türden, inançlarını doğrulamak için postunu tehlikeye atan türden… Belki de bu benim son mektubum olacak. Ölmeye niyetim yok ama, mantıklı ihtimaller içinde bu da var. Öyle olursa, son kez kucaklarım sizleri.

Sizleri çok sevdim, yalnız bu sevgiyi nasıl ifade edeceğimi bilemedim; aşırı bir katılıkla kendi metotlarıme bağlı kaldım, ve bazı kereler beni anlayamadığınızı sanıyorum. Benî anlamak kolay değildi, ama salt bugünlük olsun bana inanın. Bir sanatçının dikkatiyle eksiklerini giderdiğim iradem taşıyacak artık sallanan bacaklarımı ve tükenmiş ciğerlerimi. Bunu yapacağım.

Arada bir düşünün yirminci yüzyılın şu fedaisini. Celia´yı, Roberto´yu, Juan Martin´i, Pototin´i, Beatriz´i, herkesi öperim.
Ve isyankâr, başıboş oğlunuz sizleri kucaklar.
Ernesto…

Amerikan emperyalizmi yurdumuzda var bi hayli bu talan sürecektir. Türkiye´nin kalkınması için tek ve zorunlu şart Amerika´nın yurttan atılmasıdır. Hem Amerika, hem kalkınma olmaz. Kalkınma toplumsal bir sorundur. Türkiye´de Amerika var bi hayli, toplum kalkınamayacak, fakat büyük zenginler, komisyoncular ve uşaklar olacaktır. Amerika yurdumuzda var bi hayli, kalkınma değil, tam tersine açlık ve sefalet var olacaktır.

Buna göre iki şey var:
1. Eğer belli bir hata sonucu, iddianame ve mütalaayı hazırladınızsa, dikkatli olunuz; idamını istediğiniz bireyler kasaplık koyun değildir ve siz savcısınız…
2. Yok eğer yaptığının bilincinde iseniz: Yolunuz açık olsun. Deniz…

Medya Cinsi: Ciltsiz

Sayfa Sayısı: 336

Ebat: 13,5×21,5

İlk Baskı Yılı: 2017

Hamur Tipi: 2.Hamur

Baskı Sayısı: 1. Basım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu