Pdf Kitap Arşivi

Bir Bilim İnsanının Tutkulu Hikayesi – Bitkilerin Büyülü Dünyası Pdf indir

Bir Bilim İnsanının Tutkulu Hikayesi – Bitkilerin Büyülü Dünyası pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Bir Bilim İnsanının Tutkulu Hikayesi – Bitkilerin Büyülü Dünyası kitap ile ilgili özet bilgiler. Bir Bilim İnsanının Tutkulu Hikayesi – Bitkilerin Büyülü Dünyası kitabı yazar Hope Jahren tarafından kaleme alınmıştır. Bir Bilim İnsanının Tutkulu Hikayesi – Bitkilerin Büyülü Dünyası kitabı 360 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Bir Bilim İnsanının Tutkulu Hikayesi – Bitkilerin Büyülü Dünyası kitabın 1. Basım Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bir Bilim İnsanının Tutkulu Hikayesi – Bitkilerin Büyülü Dünyası pdf oku, Bir Bilim İnsanının Tutkulu Hikayesi – Bitkilerin Büyülü Dünyası PDF yandex, Bir Bilim İnsanının Tutkulu Hikayesi – Bitkilerin Büyülü Dünyası PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bir Bilim İnsanının Tutkulu Hikayesi – Bitkilerin Büyülü Dünyası PDF Oku

İnsanlar bitkilere benzer: Işığa doğru büyürler. Bilimi seçmemin nedeni, bana ihtiyaç duyduğum şeyi sunmasıydı. Bilim, bana kelimenin gerçek anlamıyla bir yuva sundu.
Bir Bilim İnsanının Tutkulu Hikâyesi, Hope Jahren’ın yaşamını adadığı çalışmalarını ve tüm çabasını manalı kılan sevgiye dair düşüncelerini içtenlikle paylaşımı yaptığı, etkileyici bir otobiyografi. Yaşamını ağaçları, çiçekleri, tohumları ve toprağı inceleyerek geçiren bitkibilimci, tabiatın sunduğu büyüleyici güzellikleri keşfe çıkarken yüz yüze geldiği amansız hayatta kalma mücadelesini ve bu keşiflerden edindiği tecrübeleri hikâyeleştirerek anlatıyor.
İnsanın doğayla olan bitmek bilmez karşılaşmasında sıra, bitkilerin dilini öğrenmeye ve yeşil yaprakların, yüzyıllık ağaç gövdelerinin, toprağı kucaklayan köklerin anlatacaklarını dinlemeye geldi.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu