1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Binu ve Büyük Sır Pdf indir

Binu ve Büyük Sır Pdf indir
0

Binu ve Büyük Sır pdf indir, türünde kaleme alınan Binu ve Büyük Sır kitap ile ilgili özet bilgiler. Binu ve Büyük Sır kitabı yazar Su Tong tarafından kaleme alınmıştır. Binu ve Büyük Sır kitabı 256 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 12 x 20 ebatında olan Binu ve Büyük Sır kitabın 1. Basım Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Binu ve Büyük Sır pdf oku, Binu ve Büyük Sır PDF yandex, Binu ve Büyük Sır PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Binu ve Büyük Sır PDF Oku

Şeftaliköy’de ağlamak yasaktır. Ama çocukken Binu gözyaşlarını saklamayı asla öğrenmemiştir. Köylüler tarafından dışlanır ve ona evlilikte elini uzatan bir yetim olan Qiliang’la tanışana kadar kasvetli bir gelecekle yüz yüze kalır.
Bir gün Qiliang ortadan kaybolur. Binu, yüzlerce kilometre uzağa götürülerek korkunç bir hırs projesi olan Büyük Sur’un inşasında çalışmaya zorlandığını öğrenir. Binu kocasını bulup kurtarmaya kararlıdır. Aşkından ilham alarak, yalnızca kör bir kurbağa eşliğinde Büyük Kırlangıç Dağına doğru sıradışı bir yolculuğa çıkar.
Çin’in en mühim yazarlarından Su Tong’un kaleminden aşkı, tutkuyu ve adanmışlığı anlatan büyülü bir yolculuğun romanı.