1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bilinmeyen Numaralar Pdf indir

Bilinmeyen Numaralar Pdf indir
0

Bilinmeyen Numaralar pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Bilinmeyen Numaralar kitap ile ilgili özet bilgiler. Bilinmeyen Numaralar kitabı yazar Can Yılmaz tarafından kaleme alınmıştır. Bilinmeyen Numaralar kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Bilinmeyen Numaralar kitabın İnkılap Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bilinmeyen Numaralar pdf oku, Bilinmeyen Numaralar PDF yandex, Bilinmeyen Numaralar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bilinmeyen Numaralar PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

Can Yılmaz’ın öykülerinde okuduğumuz cakasız, sossuz, çalım atmaya çalışmayan bir tanıklıktır. 

 

Bu öykülerde yazarın sesini duymayız. Az ama öz konuşan bir ağırbaşlılıktan söz ediyorum. Grandiyöz bir tutumdan itinayla kaçar. Bize büyüklük taslamaz. Ne gördüyse onu söylemektedir. Bir geleneğe yaslanmanın yazarın işini kolaylaştıran yanı da işte buradadır. 

 

Dilimiz, şakamız, acımız Can Yılmaz’la ortaktır. O yüzden birdenbire tanış olur, bize lafın tamamını söylemesini beklemeyiz. Kolay olduğu kadar zor, basit olduğu kadar karmaşık, amacına ulaştığı anda da hemen evin içine giren bu üslubu yaşatmak Can Yılmaz’ın yazın derdidir. 

 

Bugün üçüncü kitaptan, on binlerce okurdan söz ediyoruz. Öyleyse yolun büyük kısmı yürünmüş demektir. 

 

-Başar Başaran-

 

Genel Yayın Yönetmeni:     Ahmet BOZKURT

Yayıma Hazırlayan:             Hakan GÜNGÖR

Kapak Tasarım:            Eyüp İŞKURAN    

Sayfa Tasarım:                    Eylem SEZER