1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bilinçaltını Keşfetmek Pdf indir

Bilinçaltını Keşfetmek Pdf indir
0

Bilinçaltını Keşfetmek pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Bilinçaltını Keşfetmek kitap ile ilgili özet bilgiler. Bilinçaltını Keşfetmek kitabı yazar Sigmund Freud tarafından kaleme alınmıştır. Bilinçaltını Keşfetmek kitabı 144 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Bilinçaltını Keşfetmek kitabın 1. Basım İkilem tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bilinçaltını Keşfetmek pdf oku, Bilinçaltını Keşfetmek PDF yandex, Bilinçaltını Keşfetmek PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bilinçaltını Keşfetmek PDF Oku

Freud, halen genç bir araştırmacıyken bile insan zihninin en karanlık koridorlarında geziniyordu. Sahip olduğu sonsuz merak, onu hep daha da derinlere inmeye teşvik etmişti. Dünya savaşının ortasındayken bile, tüm zorluklara rağmen incelemelerina devam etmişti. Hatta o dönem ürettiği teoriler onu 20. yüzyılın en büyük dahilerinden birisi olmasını sağlamıştı.

Freud’un yaşamındaki belki en enteresan dönem, kendi psikanalizini yaptığı dönemdi. Hastaları gittikten sonra gördüğü rüyaların çıkarımlarını yapıyor, bilinçaltının derinliklerine inmeye çalışıyordu. Uzun süren bir analiz döneminin ardından elde ettiği bulgular kendini bile hayrete düşürmüştü. Bilinçaltı neydi? Ne kadar derindeydi?

Elinizdeki kitap Freud’un kendi anlatımıyla yaşamını gözler önüne çıkarıyor. Ayrıca onun ünlü bir biliminsanı olmasını sağlayan teorilerini, dönemin şartlarını da denkleme katarak derinlemesine açıklıyor. Okurken Freud’un zihninde bir gezintiye çıkacak ve insan zihnini onun gözünden inceleme şansı bulacaksınız.