1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bilimsel Gizemler ve Yalanlar Pdf indir

Bilimsel Gizemler ve Yalanlar Pdf indir
0

Bilimsel Gizemler ve Yalanlar pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Bilimsel Gizemler ve Yalanlar kitap ile ilgili özet bilgiler. Bilimsel Gizemler ve Yalanlar kitabı yazar Enis Doko tarafından kaleme alınmıştır. Bilimsel Gizemler ve Yalanlar kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Bilimsel Gizemler ve Yalanlar kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bilimsel Gizemler ve Yalanlar pdf oku, Bilimsel Gizemler ve Yalanlar PDF yandex, Bilimsel Gizemler ve Yalanlar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bilimsel Gizemler ve Yalanlar PDF Oku

Astral seyahatten reenkarnasyona, aura enerjisinden düşünce gücüne, çekim yasasından Kirlian fotoğrafçılığına kadar New Age hareketleri ve temel iddialarını anlatan çok sayıda eser kitapçılardaki kişisel gelişim ve parapsikoloji raflarını doldursa da bu görüşler bilimsel perspektifle ele alınıp değerlendirilmiş midir?

Evrendeki çeşitli gizemli ve enteresan fenomenler, zamanda yolculuk olasılığından gelecekte ortaya çıkabilecek teknolojilere, dünyanın sonunun nasıl gelebileceğinden yapay zekâlara kadar, özellikle bilimsel arenadaki beklentilerle alakalı yapılan çalışmalar ne gibi sonuçlar vermiştir?

Atlantis’ten Bermuda Üçgeni’ne, Mumya’nın lanetinden Göbeklitepe’ye çok sayıda arkeolojik ve tarihsel gizem sözde gizemlerle gerçek gizemleri birbirinden ayırmaya yetecek doneleri bilimsel olarak bizlere sunmuş mudur?

Doğru bildiğimiz yanlışlar nelerdir ve bunlar ne gibi sonuçlara yol açmıştır?

Atalarımız ve bizler yaptığımız hatalarla yüzleşerek gelecek kuşaklara hurafeler yerine saf bilimi mi miras bırakacağız yoksa onlar da doğru bildiğimiz yanlışlarla mı yollarına devam edecek?

Bu kitapta tüm bu sorulara yanıt niteliğinde onlarca örnek bulacak ve bilginin ışığında keyifli bir yolculuğa çıkacaksınız.