1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bilim Kitabı Pdf indir

Bilim Kitabı Pdf indir
0

Bilim Kitabı pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Bilim Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Bilim Kitabı kitabı yazar James Graham tarafından kaleme alınmıştır. Bilim Kitabı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Bilim Kitabı kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bilim Kitabı pdf oku, Bilim Kitabı PDF yandex, Bilim Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bilim Kitabı PDF Oku

Evren bir Büyük Patlamayla mı başladı? Işık bir dalga mı, bir parçacık mıi yoksa her ikisi midir? Küresel ısınmanın nedeni biz miyiz? Her Şeyin Teorisi olanaklı mıdır? Bilim içinde yaşadığımız dünyayı ve ötesindeki çoklı evrenleri anlamamızı olanaklı kılmakla, teknolojik ilerlemeler sunmakta ve bilginin sınırlarını genişletmektedir.

Sade bir dille yazılmış olan Bilim Kitabı, basit bir şekilde anlaşılan kısa ve özlü açıklamaları, temel ilkelerin düğümlerini sıra sıra çözen şemaları, bilimsel keşifleri unutulmaz kılan klasik alıntıları ve bilim anlayışımızı alt üst eden şakali çizimleriyle başucu kitabınız olacak. Bilgi düzeyiniz ne olursa olsun, ister hevesli bir öğrenci ister konunun teorisyeni olun, bu kitapta sizi kışkırtıp canlandıracak çok şey bulacaksınız.

Katkıda Bulunanlar: Adam Hart-Davis, John Farndon, Dan Green, Derek Harvey, Penny Johnson, Douglas Palmer, Steve Parker, Giles Sparrow

Sayfa Sayısı: 355

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayıncılık