Edebiyat Kitapları

Bilge Ay Cesur Güneş Pdf indir

Bilge Ay Cesur Güneş pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Bilge Ay Cesur Güneş kitap ile ilgili özet bilgiler. Bilge Ay Cesur Güneş kitabı yazar Didem Öztabak tarafından kaleme alınmıştır. Bilge Ay Cesur Güneş kitabı 224 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Bilge Ay Cesur Güneş kitabın 1. Basım Tara Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bilge Ay Cesur Güneş pdf oku, Bilge Ay Cesur Güneş PDF yandex, Bilge Ay Cesur Güneş PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bilge Ay Cesur Güneş PDF Oku

Yin-Yang
Karanlık-Aydınlık
Soğuk-Sıcak
Güneş-Ay

Evrende kutupsal olarak görülen kavramlar birbirlerinden keskin biçimde ayrılmaz; birbirinin içine akar. Birinin olduğu yerde diğeri de bir akış içinde kendini gösterir.

Eril-Dişil denge durumumuz nasılsa dışımızda gördüğümüz yaşamı yorumlama şekilimiz de öyledir. Kendimizle nasıl çalışacağımızı öğrendiğimizdeyse dönüşüm kaçınılmaz olur. Hayata bakışımız, ilişkilerimiz, fiziksel sağlığımız, ruh, zihin ve beden pratiklerle birlikte olumlu yöne evrilir.

Hayat boyu denge arayışımızda yol gösterici olması niyetiyle yazılan bu kitabın içindekiler, akıl ve kalple hizalandığı, uygulamalar yoluyla deneyimlendiği takdirde okuyanın dönüşümü için bir araç olacaktır.

Güneş’i gördüğünde Ay yok değildir.
Ay’ı hissettiğinde Güneş solmuş değildir.
Her şey her an birbirinin içine akar ve sen bu akış içinde var olursun.
Bilge Ay da Cesur Güneş de sensin…

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu