1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

Bildiğim Bir Şey Var O da Hiçbir Şey Bilmediğimdir Pdf indir

Bildiğim Bir Şey Var O da Hiçbir Şey Bilmediğimdir Pdf indir
0

Bildiğim Bir Şey Var O da Hiçbir Şey Bilmediğimdir pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Bildiğim Bir Şey Var O da Hiçbir Şey Bilmediğimdir kitap ile ilgili özet bilgiler. Bildiğim Bir Şey Var O da Hiçbir Şey Bilmediğimdir kitabı yazar Zümrüt Bıyıklıoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Bildiğim Bir Şey Var O da Hiçbir Şey Bilmediğimdir kitabı 2. Hamur sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 72 ebatında olan Bildiğim Bir Şey Var O da Hiçbir Şey Bilmediğimdir kitabın 11 x 18 Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bildiğim Bir Şey Var O da Hiçbir Şey Bilmediğimdir pdf oku, Bildiğim Bir Şey Var O da Hiçbir Şey Bilmediğimdir PDF yandex, Bildiğim Bir Şey Var O da Hiçbir Şey Bilmediğimdir PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bildiğim Bir Şey Var O da Hiçbir Şey Bilmediğimdir PDF Oku

“Haksız bir ceza yüzünden ölen eski kahramanlarla buluşmak bizim için ne yüce şeydir! Kendi sonumu onların sonuyla karşı karşıya geldirmak benim için ne büyük bir mutluluk!”

Yunan felsefesinin kurucusu, günümüz kişisel gelişim kavramlarının öncüsü Sokrates, insan ve insanca yaşam ile ilgili konuşan ilk filozof oldu. Bu onu, ilk idam edilen düşünür de yaptı bunun yanı sıra.

Binlerce senedir tek değişmeyen gerçeğin sözcüsü oldu:

“İnsan doğasıyla alakalı gerçekleri ortaya koymak dünyanın en tehlikeli işidir. Kimse gerçekte ne olduğunu bilmek, duymak istemez.”

Sokrates belki de bu dünyaya gelmiş ve kim olduğunu bilmiş tek kişiydi, ödülüyse idam edilmek oldu…