1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse Holistik Çağ Pdf indir

Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse  Holistik Çağ Pdf indir
0

Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse Holistik Çağ pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse Holistik Çağ kitap ile ilgili özet bilgiler. Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse Holistik Çağ kitabı yazar İsmail Hakkı Aydın tarafından kaleme alınmıştır. Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse Holistik Çağ kitabı 336 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse Holistik Çağ kitabın 1. Basım Girdap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse Holistik Çağ pdf oku, Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse Holistik Çağ PDF yandex, Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse Holistik Çağ PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Beyin Sizsiniz 5.0 – Metaverse Holistik Çağ PDF Oku

Holistik açıdan bakıldığı, parçalanamaz bir bütün olan evrenta, aslında hiçbir şey yoktur !
Biz de hiç var olmadık ki !
Şimdi karşımızda Metevarse var.
Metaverse, versus universe…
Metaverse, herkesin, istediği her şeyi, herkesle, her zaman, her yerde, süresiz ve sınırsız yapabilmesi ve yaşayabilmesidir !
Metaverse, hayalindeki rüyayı, uyanıkken de görmektir…
Beyin Sizsiniz 5.0 holistik Çağ, Metevarse ile Prof.Dr.İsmail Hakkı Aydın, geleceğe dair aklınızın ucundan dahi geçmeyen gerçeklikleri gözlerinizin önüne çıkarıyor. Bakış açınızı yerle bir edecek bu eser, sizi Holistik Çağ atmosferinde Metaverse evrenine çağırıyor.