1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Beyin Senin Hikayen Pdf indir

Beyin Senin Hikayen Pdf indir
0

Beyin Senin Hikayen pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Beyin Senin Hikayen kitap ile ilgili özet bilgiler. Beyin Senin Hikayen kitabı yazar David Eagleman tarafından kaleme alınmıştır. Beyin Senin Hikayen kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Beyin Senin Hikayen kitabın Domingo Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Beyin Senin Hikayen pdf oku, Beyin Senin Hikayen PDF yandex, Beyin Senin Hikayen PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Beyin Senin Hikayen PDF Oku

Büyük ilgi gören kitabı Incognito ile nörobilimi geniş kitlelerle buluşturan David Eagleman, bizi içimizdeki kozmosa doğru bi hayli hızlı ve nefes kesici bir yolculuğa çıkarıyor: Gerçek nedir? “Sen” kimsin? Nasıl karar veriyorsun? Beynin neden bir başkasına ihtiyaç duyuyor? Teknoloji “insan olmak”ın anlamını değiştirebilir mi?

Durak durak ilerleyen bu büyüleyici yolculuk ekstrem sporlar dünyasından ceza hukukuna, yüz ifademizden beyin ameliyatlarına, içgüdülerden ölümsüzlük arayışına kadar uzanıyor. Yol üzerinde, muazzam karmaşıklık barındıran beyin hücreleri ve onları birbirine bağlayan trilyonlarca sinirin içinde görmeyi pek de beklemediğiniz bir şey beliriyor: kendiniz.

“Nörobilimin dahice yazılmış hali. Soluksuz okunuyor.”
-Guardian-

Sayfa Sayısı: 272

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Domingo Yayınevi