1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Beyin Nasıl Çalışır – Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler Pdf indir

Beyin Nasıl Çalışır – Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler Pdf indir
0

Beyin Nasıl Çalışır – Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Beyin Nasıl Çalışır – Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler kitap ile ilgili özet bilgiler. Beyin Nasıl Çalışır – Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Beyin Nasıl Çalışır – Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler kitabı 223 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 20 x 24 ebatında olan Beyin Nasıl Çalışır – Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler kitabın 1. Basım Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Beyin Nasıl Çalışır – Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler pdf oku, Beyin Nasıl Çalışır – Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler PDF yandex, Beyin Nasıl Çalışır – Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Beyin Nasıl Çalışır – Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler PDF Oku

Görsellerle dolu bu rehber beyni anlamanın en basit yolu!

Erkeklerle kadınların beyni gerçekten farklı mı? Ergenler neden sabırsız ve isyankâr? Ve yakında zamanda Bulut bağlantısı aracılığıyla beyinlerimizi birbirine bağlamak olabilecek olacak mı?

Son araştırmalardan yola çıkan bu kitap, motor korteksi ile ayna nöronları içindeki farkı öğretecek. Hafıza ve kişilikten başlayarak duygulara ve iletişime dek tam bir rehber olacak.

Açık, rahat anlaşılır görsellerle ve enteresan gerçeklerle dolu Beyin Nasıl Çalışır insan beyninin karmaşık süreçlerinin sırrıni çözüyor.