1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Beşinci Anlaşma Pdf indir

Beşinci Anlaşma Pdf indir
0

Beşinci Anlaşma pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Beşinci Anlaşma kitap ile ilgili özet bilgiler. Beşinci Anlaşma kitabı yazar Don Miguel Ruiz tarafından kaleme alınmıştır. Beşinci Anlaşma kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2010 ile basılmıştır. ebatında olan Beşinci Anlaşma kitabın Ötesi Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Beşinci Anlaşma pdf oku, Beşinci Anlaşma PDF yandex, Beşinci Anlaşma PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Beşinci Anlaşma PDF Oku

Ustaca Sevmek Ve Dört Anlaşma
Kitaplarının Yazarı Don Mıguel Ruız’den
Yıllardır, basit ve derin mesajıyla dünya çapında binlerce kişiyin yaşamını etkileyen Dört Anlaşma’dan sonra, Beşinci Anlaşma, yeni ve kuvvetli mesajıyla karşınızda…
İlk dört anlaşma yeterince zorlu olduğu için beşinci anlaşmanın ardından ele alınması gerekiyordu. Beşinci anlaşma tüm gerçeğinizi, sözler olmaksızın, hakikatin gözünden görmektir. Beşinci anlaşmayı uygulamanın sonucu, kendinizi tamamen olduğunuz gibi, başka herkesi de olduğu gibi kabul etmektir. Ödülü ise mutluluk ve özgürlüktür.
Dört Anlaşma, yaşamı gereksiz acılara boğan binlerce anlaşmayı bozmanın yollarını gösteriyordu, Beşinci Anlaşma ise doğarken olduğumuz kadar saf ve sahici olmanın gücünü, özgürlüğünü keşfetmemizi sağlıyor.
Dört Anlaşma’da “Kullandığınız Sözcükleri Özenle Seçin, Hiçbir Şeyi Kişisel Algılamayın, Varsayımda Bulunmayın, Daima Yapabildiğinizin En İyisini Yapın” diyen Don Miguel Beşinci Anlaşma’da “kuşku duyarak dinlemeyi” öğretiyor.
Çünkü konuşan, gerçeği, kendi inanç ve anlaşmalarının süzgecinden geçirerek algıladığı şekliyle sunar. Her birimizin hikâyesi, önyargılarımızla, varsayımlarımızla bulanıklaşmış olabilir. O nedenle, işittiklerimizi “hakikat” olarak kabullenmemeli, kuşkucu olmalıyız.
Beşinci Anlaşma, kuşku duymanın özgürleştirici gücünü hakkını vererek kullanmayı armağan ediyor. Beşinci Anlaşma, yalnızca kendiniz olmakla mutlu ve doyumlu bir hayata kavuşma bilgeliğini armağan ediyor. Beşinci Anlaşma, yüreğinizle dinleyip, yüreğinizle anlamayı armağan ediyor. Şimdi yeni armağanınızı açma zamanı.

Sayfa Sayısı: 184

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Ötesi Yayıncılık