Pdf Kitap Arşivi

Benim Oyunum Pdf indir

Benim Oyunum pdf indir, Spor ve Sporcular türünde kaleme alınan Benim Oyunum kitap ile ilgili özet bilgiler. Benim Oyunum kitabı yazar Johan Cruyff tarafından kaleme alınmıştır. Benim Oyunum kitabı 15×23 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Benim Oyunum kitabın Ciltsiz Domingo Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Benim Oyunum pdf oku, Benim Oyunum PDF yandex, Benim Oyunum PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Benim Oyunum PDF Oku

“İstese sahadaki her pozisyonun en iyi oyuncusu olabilirdi.”

-Eric Cantona-

 

“Cruyff’ü tanımadan önce futbol ile ilgili hiçbir şey bilmiyordum.”

-Pep Guardıola-

 

“Cruyff güzel oyunu daha da güzelleştirmek için herkesten daha fazlasını yaptı.”

-Gary Lıneker-

 

“Top her ayağına geldiğinde heyecanlandığınız o muhteşem futbolculardan biriydi.”

-Bobby Charlton-

 

Johan Cruyyf’ün gelmiş geçmiş en büyük futbolcu olup olmadığını tartışabiliriz ama futbolun doğasını tek başına en fazla değiştiren oyuncu olduğu su götürmez bir gerçektir. Gerek sahada gerek kenarda, Cruyff futbolun ödün vermeyen dehasıydı. Onun futbol görüşü –Total Futbol– oyunun oynanışını baştan aşağı değiştirdi. Kazanmak kadar seyir zevkine de inanıyordu. Ajax ve Barcelona’da yerleştirdiği tarzın göz kamaştıran akıcılığı, dünyanın en bi hayli beğeni alan takımlarının oyun tarzlarının temeline dönüştü.

Yayımlandığı birden fazla ülkede çoksatanlar listelerine giren BENİM OYUNUM’da Cruyff, Amsterdam’ın beton sokaklarında başlayan hikâyesini, oyununu tanımlayan ve ardından gelen futbolcu ve çalıştırıcı nesillerine ismini duyuran felsefeyi paylaşıyor; hemen hemen futbolu kadar akıcı bir dil ve etkileyici bir dürüstlükle.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu