1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Benim Öğrencim Pdf indir

Benim Öğrencim Pdf indir
0

Benim Öğrencim pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Benim Öğrencim kitap ile ilgili özet bilgiler. Benim Öğrencim kitabı yazar Cengizhan Bahar tarafından kaleme alınmıştır. Benim Öğrencim kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2009 ile basılmıştır. ebatında olan Benim Öğrencim kitabın Cinius tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Benim Öğrencim pdf oku, Benim Öğrencim PDF yandex, Benim Öğrencim PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Benim Öğrencim PDF Oku

Benim Öğrencim, 1980 yahut 1990’larda yolu liseye düşen, bu yoldan çıkmak için her türlü çabayı gösteren, fakat zorunlu olarak bir süre orada ikamet eden yurdumun kendi halindeki bireylerindan biri olma özelliğini taşır. Buradaki öğrencinin trajigülünç hikayelerini okumanın olası sonuçları şunlardan oluşmaktadır:
1. Ya geçmişteki sizden bir şeyler bulup nostalji yaparsınız,
2. Ya mevcut sizden bir şeyler bulup övünürsünüz,
3. Ya önümüzdeki zamanlarda sizden bir şeyler bulup tecrübe kazanırsınız,
4. Ya sizden hiçbir şey bulamayıp başkasını tanımış olursunuz,
5. Ya tanıdık birini bulup eğlenirsiniz,
6. Ya tanıdık bir şey yahut kimseye rastlamadan yalnızca gülersiniz,
7. Ya da artık kendi hayal gücünüzle başka bir kullanım olasılığı bulursunuz,
8. Veyahut da, bu olasılıkların hiçbiri kapsama alanınız içinde olmadığından okumam gerekmez diye bir yanılgıya ve madde 7’deki bilinmeyeni ihmal etme gafletine düşersiniz.
Bütün meselenin almak veya almamak diye özetlenebileceği şu güzel anınızda, ne tercihi yapacağınıza kimse karışamaz; sonucunun ne bulunacağını da kimse bilemez. Artık bu noktada susmak bize, gerisi de size kalır…

Sayfa Sayısı: 142

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: Cinius