1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ben Uyurken… Pdf indir

Ben Uyurken… Pdf indir
0

Ben Uyurken… pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Ben Uyurken… kitap ile ilgili özet bilgiler. Ben Uyurken… kitabı yazar Şükrü Kızılot tarafından kaleme alınmıştır. Ben Uyurken… kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Ben Uyurken… kitabın Yaklaşım Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ben Uyurken… pdf oku, Ben Uyurken… PDF yandex, Ben Uyurken… PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ben Uyurken… PDF Oku

Elinizde bulunan “Ben Uyurken…” onbirinci mizah kitabım oldu. Her yıl bir yenisi eklenerek mizah kitapları serisi çoğalıyor. Ben bu durumdan çok mutluyum… Sizler de okuduğunuzda tebessümlerinize mani olamayacaksınız.

13 Ekim 2014 Pazartesi akşamı derin bir uykuveyaldım. Ben uyurken güneş kaç kere dünyaya geldi ve battı, sonbahar nasıl kışa döndü, ağaçlar yapraklarını nasıl döktü, Türkiye ekonomisi nereye doğru gitti, kaç kanun değişikliği yapıldı, kaç makale yazıldı bilmiyorum…

Bildiğim bir tek şey var… O da çok dinlendiğim…

Bu zamanda eşim, çocuklarım ve kızkardeşim bana çok destek oldular. Onların sevgileri bana güç verdi. Ayrıca iyi dilek, temenni ve dualarını esirgemeyen ve ziyaretleri ile aileme destek olan tüm dostlarıma da teşekkür ederim. En kısa bir sürede siz okurlarımla tekrar bir arada olmayı temenni ediyorum…

Sadece biraz zamana ihtiyacım var…

“Ben Uyurken…” tam anlamıyla ben uyurken hazırlandı. Bu kitabın hazırlanmasında emeği geçen başta Gülşen Karagöz olmak üzere Samet Kılıç ve Sultan Ünal’a teşekkür ederim. Kitabın son şeklini alması, karikatür ve fotoğraflarla sayfa mizanpajlarının hazırlanmasında büyük çaba gösterdiler. Bunun yanı sıra isimlerini burada sıralayamayacağım yüzlerce okuyucum fıkra, anekdot ve güzel sözler göndererek çok mühim katkıda bulundular. Onlara da bunun bunun yanında teşekkür ediyorum. Umarım ilgiyle okuyabileceğiniz bir kitap olmuştur.

Sayfa Sayısı: 320

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yaklaşım Yayıncılık