Pdf Kitap Arşivi

Ben Dünyanın En Şanslı Annesiyim Pdf indir

Ben Dünyanın En Şanslı Annesiyim pdf indir, Genel İlgi türünde kaleme alınan Ben Dünyanın En Şanslı Annesiyim kitap ile ilgili özet bilgiler. Ben Dünyanın En Şanslı Annesiyim kitabı yazar Shannon Cullen tarafından kaleme alınmıştır. Ben Dünyanın En Şanslı Annesiyim kitabı 2017 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 1. Basım ebatında olan Ben Dünyanın En Şanslı Annesiyim kitabın Arkadya Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ben Dünyanın En Şanslı Annesiyim pdf oku, Ben Dünyanın En Şanslı Annesiyim PDF yandex, Ben Dünyanın En Şanslı Annesiyim PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ben Dünyanın En Şanslı Annesiyim PDF Oku

“Mükemmel anne diye bir şey yoktur. ‘Gerçek’ bir anne olun yeter.’’

Evet, çiçeği burnunda heyecanlı anne, ömür boyu sürecek olan o büyülü annelik yolculuğuna hazır mısın? Biliyoruz, her şey dört dörtlük olsun istiyorsun ama sakin ol. Hiçbir şey kusursuz olmak zorunda değil. Kusursuz olan tek şey, bebeğinle arandaki bağ ve ne olursa olsun ona sahip olduğun için sen dünyanın en şanslı annesisin.

Şimdi yapman gereken tek şey anneliğinin bu muhteşem ilk yılını kayıtlara geçirmek! Ellerinin içindeki günlüğün sayfaları içinde hem anılarını senelerca saklayabilecek, hem de işler biraz kontrolden çıktığında bulmacalarla, boyamalarla, göz alıcı fikirlerle bol bol kahkaha atıp eğlenebileceksin.

Unutma, bu günlük gelecek senelera bir armağan. Günler ne kadar zor geçerse geçsin, bebeğinle paylaşımı yaptığın ilk zamanların yeri hep ayrı olacak. O yüzden vaktin varken onunla birlikte gül, ağla, uykusuz geceler için bol bol bitki çayı hazırla ve annelik yolculuğunun tadını çıkar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu