1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Bebekli Çocuklu Hayat Seti – 2 Kitap Takım Pdf indir

Bebekli Çocuklu Hayat Seti – 2 Kitap Takım Pdf indir
0

Bebekli Çocuklu Hayat Seti – 2 Kitap Takım pdf indir, Aile Çocuk türünde kaleme alınan Bebekli Çocuklu Hayat Seti – 2 Kitap Takım kitap ile ilgili özet bilgiler. Bebekli Çocuklu Hayat Seti – 2 Kitap Takım kitabı yazar Demet Ilıkkan Eren Kaya tarafından kaleme alınmıştır. Bebekli Çocuklu Hayat Seti – 2 Kitap Takım kitabı 336 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 16,5 x 21 ebatında olan Bebekli Çocuklu Hayat Seti – 2 Kitap Takım kitabın 1. Basım Ağaçkakan Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bebekli Çocuklu Hayat Seti – 2 Kitap Takım pdf oku, Bebekli Çocuklu Hayat Seti – 2 Kitap Takım PDF yandex, Bebekli Çocuklu Hayat Seti – 2 Kitap Takım PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bebekli Çocuklu Hayat Seti – 2 Kitap Takım PDF Oku

Çocuklu Hayatın İlkeleri

Sevgili Anne -Babalar, Sevgili Büyükler,

Bu kitap siz değerli okurlarımız için yazıldı. Çocuğunuz büyürken, gelişirken sizin etkiniz, katkınız, desteğiniz eşsizdir. Bunu bileseniz diye yazıldı. Bebeğiniz bir erişkine doğru ilerlerken, etrafını, kendini keşfederken, oynar, eğlenirken, öğrenir, tanırken, yer, içerken, uyur, koşarken, düşer, kalkarken, dertlenir, neşelenirken size ne kadar çok ihtiyaç duyduğunu vurgulamak için yazıldı.
Çocuğunuza en iyi anne – baba sizsiniz…

 

Uyku Kitabı

“Uyku, hiç şüphesiz en az uyanıklık kadar kıymetli. Bebekler ve çocuklarda bu kıymetli durum biraz karışık da. Her kafadan çıkan sesler bir kenara bilim adamları bile aralarında “Ne yapmalı?” hususunda anlaşabilmiş değil. Eren Kaya, kendi oluşturduğu web topluluğu Beşer Yapım Bakım Onarım’daki yüzlerce anne ile birlikte zenginleştirdiği tecrübelerini okudukları ve araştırmaya koyuldukları ile bir araya getirip bu kitabı hazırladı. Dünyadaki eğilimler, aktardığı tecrübeler ve detay önerileri uyku hususundaki rehber kitabınız olacak.