1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bay Pipo Pdf indir

Bay Pipo Pdf indir
0

Bay Pipo pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan Bay Pipo kitap ile ilgili özet bilgiler. Bay Pipo kitabı yazar Doğan Yurdakul Soner Yalçın tarafından kaleme alınmıştır. Bay Pipo kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Bay Pipo kitabın Kırmızı Kedi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bay Pipo pdf oku, Bay Pipo PDF yandex, Bay Pipo PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bay Pipo PDF Oku

Bir MİT Görevlisinin Sıradışı Yaşamı: Hiram Abas

Gündemdeki yerini hep koruyan MİT’i ne kadar tanıyor, ne kadar biliyorsunuz? Soner Yalçın ve Doğan Yurdakul’un birlikte kaleme aldıkları Bay Pipo, ilk basımın yapıldığı 1999’dan bu yana geçen sürede on binlerce okura ulaşarak yakın siyasi tarihimize ilişkin bir klasik halini aldı.

Gerçek bireylerin başından geçen tümüyle gerçek olaylar anlatılıyor Bay Pipo’da. Halen aydınlatılmamış bir suikasta kurban giden MİT görevlisi Hiram Abas’a odaklanarak Teşkilat’ın gayriresmi tarihini aktaran kitap, karanlığa tutulmuş bir ışık niteliğinde.

Gözden geçirilmiş ve güncelleştirilmiş basımını sunduğumuz Bay Pipo, sıradışı bir yaşamın etrafında örülen sıradışı mücadeleleri öyküleyen sıradışı bir çalışma.

Sayfa Sayısı: 518

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Kırmızı Kedi