1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Batman The Flash-Rozet-Özel Edisyon Pdf indir

Batman The Flash-Rozet-Özel Edisyon Pdf indir
0

Batman The Flash-Rozet-Özel Edisyon pdf indir, türünde kaleme alınan Batman The Flash-Rozet-Özel Edisyon kitap ile ilgili özet bilgiler. Batman The Flash-Rozet-Özel Edisyon kitabı yazar Joshua Williamson tarafından kaleme alınmıştır. Batman The Flash-Rozet-Özel Edisyon kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Batman The Flash-Rozet-Özel Edisyon kitabın JBC Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Batman The Flash-Rozet-Özel Edisyon pdf oku, Batman The Flash-Rozet-Özel Edisyon PDF yandex, Batman The Flash-Rozet-Özel Edisyon PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Batman The Flash-Rozet-Özel Edisyon PDF Oku

DC Rebirth’te dönüm noktası niteliğinde yeni bir dönem başlıyor!

Görünmeyen bir güç dünyamızı manipüle ediyordu. Ardında bıraktığı tek ipucu enteresan, kan lekeli sarı bir rozet. Rozet nereden geldi? Onu buraya kim bıraktı?

Rozet yalnızca bizim dünyamızdaki değil, tüm dünyalardaki en mühim nesne olabilir bu yüzden Reverse Flash, ona sahip olabilmek için gözünü bile kırpmadan cinayet işlemeye hazır!

Batman / Flash Rozet: Özel Edisyon, Hem Batman Rebirth 3 hem de Flash Rebirth 3 ciltlerinin devamı olan 4. ciltlerden önce okunmalıdır.