1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Başka Bir Gezegen Yok! – Atıksız Yaşamın İpuçları Pdf indir

Başka Bir Gezegen Yok! – Atıksız Yaşamın İpuçları Pdf indir
0

Başka Bir Gezegen Yok! – Atıksız Yaşamın İpuçları pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Başka Bir Gezegen Yok! – Atıksız Yaşamın İpuçları kitap ile ilgili özet bilgiler. Başka Bir Gezegen Yok! – Atıksız Yaşamın İpuçları kitabı yazar Nil Ormanlı Balpınar tarafından kaleme alınmıştır. Başka Bir Gezegen Yok! – Atıksız Yaşamın İpuçları kitabı 120 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 18,5 ebatında olan Başka Bir Gezegen Yok! – Atıksız Yaşamın İpuçları kitabın 1. Basım Genç Timaş tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Başka Bir Gezegen Yok! – Atıksız Yaşamın İpuçları pdf oku, Başka Bir Gezegen Yok! – Atıksız Yaşamın İpuçları PDF yandex, Başka Bir Gezegen Yok! – Atıksız Yaşamın İpuçları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Başka Bir Gezegen Yok! – Atıksız Yaşamın İpuçları PDF Oku

Daha önce hiç çöp kovanı karıştırdın mı? İçinde neler var?
Sence o kavanoz gerçekten çöp mü yoksa onu bir kalemliğe dönüştürebilir misin?
Atık, geri dönüşüm, kompost, iklim değişikliği, mevsimsel beslenme, ileri dönüşüm… Tüm bu sözcükler ne anlama geliyor?
 
Eğer sen de 2050 senesinde okyanuslarımızda balıktan çok plastik olmasını istemiyorsan gel, bu sözcüklerin anlamlarını birlikte öğrenelim. 
 
Gereksiz tüketimi reddetmeye, azaltmaya, elimizdekileri yeniden kullanmaveyair ipuçları eşliğinde, biricik gezegenimizi korumak için yapmamız gerekenleri el ele verip keşfedelim.

Çünkü yaşayabileceğimiz BAŞKA BİR GEZEGEN YOK!