1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Bağırsak – Virüs – İnsan – Tanrı Pdf indir

Bağırsak – Virüs – İnsan – Tanrı Pdf indir
0

Bağırsak – Virüs – İnsan – Tanrı pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Bağırsak – Virüs – İnsan – Tanrı kitap ile ilgili özet bilgiler. Bağırsak – Virüs – İnsan – Tanrı kitabı yazar R. Şanal Günseli tarafından kaleme alınmıştır. Bağırsak – Virüs – İnsan – Tanrı kitabı sayfadan oluşmakta olup ile basılmıştır. ebatında olan Bağırsak – Virüs – İnsan – Tanrı kitabın Büyükada Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Bağırsak – Virüs – İnsan – Tanrı pdf oku, Bağırsak – Virüs – İnsan – Tanrı PDF yandex, Bağırsak – Virüs – İnsan – Tanrı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Bağırsak – Virüs – İnsan – Tanrı PDF Oku

 İnsanlık yeni bir çağa giriyor. Bu çağ kova çağıdır. Bu bir edebiyat günüdür. Oyunun ve illüzyonun sonudur.
 Sıkıca tutunduğumuz ama artık geçerliliği olmayan eski ve işe yaramaz hurafeleri, alışkanlıkları terk etmek zorunda kalacağımız bir çağ.
 Bir yandan da eski kadim, kuvvetli değerlere sıkı sıkıya sarılmak zorunda kalacağımızı bir çağ. Bir yandan teknoloji, diğer yandan toprak, imece, paylaşım, dostluk, paylaşım ve birlik çağı.
 İşe yaramaz alışkanlıklarını terk etmek istemeyen, ezbere ve yüzeysel yaşayıp giden insanlar için, sıradan olmayı, eşya ve köle olmayı bir din haline getirenler için zorlu bir zaman başlıyor.
 Kendi tanrısal güçlerini fark eden, onları parlatıp geliştirerek yaşamının efendisi olmayı hak edenlerin çağı başlıyor.
 Bu bir yükseliş çağı. Elbette ki sarsıntılar ve çalkantılarla geliyor. Ama zamanın bizden istediğini yaparsak bir o kadar da keyifli ve huşu verici bir dönem olabilir. Bu tamamen bizim neyi seçeceğimize bağlı.
 Olmayı mı seçeceğiz? Yoksa ölmeyi mi? İşte bütün mesele burada.