1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Babam Yanımdayken Pdf indir

Babam Yanımdayken Pdf indir
0

Babam Yanımdayken pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Babam Yanımdayken kitap ile ilgili özet bilgiler. Babam Yanımdayken kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Babam Yanımdayken kitabı 23 x 25,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Babam Yanımdayken kitabın Türkçe Redhouse Kidz Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Babam Yanımdayken pdf oku, Babam Yanımdayken PDF yandex, Babam Yanımdayken PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Babam Yanımdayken PDF Oku

Kocaman resmedilmiş bir baba ve onun yanında minicik bir kız… Babam Yanımdayken’de bu baba-kızın yaşamları boyuncan sıcacık kesitler sunuluyor. Birlikte yemek hazırlamak, kitap okumak, sarılıp uyumak gibi en özel anlar, öykü boyunca suluboya çizimlerle resmediliyor. Babaların çocuklarının yaşamları boyunca oynadıkları bir çok değişik rol, bu sahnelerde yalın ve bir hayli etkili bir üslupla anlatılıyor.

 

Babam Yanımdayken, yaptığı baba-kız çizimleriyle kısa bir sürede üne kavuşan, sosyal platform fenomeni Soosh’un ilk kitabı. Babalar ve çocukları içindeki o sıcacık ilişki, bu kitapta Soosh’un bakmaya doyamayacağınız çizimleri eşliğinde anlatılıyor.

 

 

Yazan ve Resimleyen: Soosh