1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Baba Yaga Efsanesi – Rus Masalları Pdf indir

Baba Yaga Efsanesi – Rus Masalları Pdf indir
0

Baba Yaga Efsanesi – Rus Masalları pdf indir, türünde kaleme alınan Baba Yaga Efsanesi – Rus Masalları kitap ile ilgili özet bilgiler. Baba Yaga Efsanesi – Rus Masalları kitabı yazar W. R. S. Ralston tarafından kaleme alınmıştır. Baba Yaga Efsanesi – Rus Masalları kitabı 272 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Baba Yaga Efsanesi – Rus Masalları kitabın 1. Basım Güney Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Baba Yaga Efsanesi – Rus Masalları pdf oku, Baba Yaga Efsanesi – Rus Masalları PDF yandex, Baba Yaga Efsanesi – Rus Masalları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Baba Yaga Efsanesi – Rus Masalları PDF Oku

Soğuk ve karlı ikliminde barındırdığı gizemli kültürü ve zengin mitolojisiyle Rus Uygarlığı, Doğu Avrupa kültür ve edebiyatını büyük ölçüde şekillendirmiştir. Binlerce yıl öncesinden günümüze ulaşan kadim Rus masalları, iyi ve kötüyü merkeze alırken dürüstlük, dostluk, sadakat gibi değerleri vurguluyor. Korkunç cadılar ve güzel deniz kızlarıyla vahşi canavarlar ve kahraman savaşçıların yüz yüze geldiği bu masallar, yetişkinlere evrensel değerleri büyülü bir dünya içinde sunuyor.

Güzel Vasilissa’dan cadı Baba Yaga’ya, Tek Gözlü Likho’dan Marya Morevna’ya, birbirinden güzel masalların derlendiği Rus Masalları, okura zengin bir okuma deneyimi sunarken bunun yanı sıra kadim Rus kültürünün kapılarını aralıyor.