1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Azrail Koşuyor Pdf indir

Azrail Koşuyor Pdf indir
0

Azrail Koşuyor pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Azrail Koşuyor kitap ile ilgili özet bilgiler. Azrail Koşuyor kitabı yazar Stephen King tarafından kaleme alınmıştır. Azrail Koşuyor kitabı 280 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Azrail Koşuyor kitabın 1. Basım Altın Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Azrail Koşuyor pdf oku, Azrail Koşuyor PDF yandex, Azrail Koşuyor PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Azrail Koşuyor PDF Oku

“Yarın öğlen av başlıyor. Bu yüzü unutmayın!”

Yıl 2025. Amerika’da kâbus gibi bir düzen hâkimdi. Ülkeyi yönetenler büyük bir sınıf farkı yaratmışlardı. Halkın çoğu yoksuldu. Televizyon programları bireylerin para için hayatları üzerine bahse girdiği bir platform haline gelmişti.

Ben Richards da o çaresiz adamlardan biriydi. İşsizdi, parasızdı ve ümitsizdi. Hasta kızının tedavi olması gerekiyordu. Ben’in yapabileceği tek bir şey vardı: Koşucu programına katılmak ve bir milyon dolar kazanmak. Yarışmanın amacı onu öldürmekle görevli Avcılar’dan kaçmak ve otuz gün boyunca hayatta kalmaktı, hem de gezendeki hemen herkes onu seyrederken ve ele vermeye çalışırken…

Acaba şimdiye dek kimsenin sekiz günden daha fazla hayatta kalamadığı yarışmayı Ben Richards kazanabilecek mi?

Acımasız sistemi yenebilecek mi?

Sonucu ne olursa olsun, Ben bu ölüm kalım oyununda sonuna dek gitmeye hazırdı…