1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ay Ritüelleri Pdf indir

Ay Ritüelleri Pdf indir
0

Ay Ritüelleri pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Ay Ritüelleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Ay Ritüelleri kitabı yazar Nuray Sayarı tarafından kaleme alınmıştır. Ay Ritüelleri kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Ay Ritüelleri kitabın Türkçe Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ay Ritüelleri pdf oku, Ay Ritüelleri PDF yandex, Ay Ritüelleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ay Ritüelleri PDF Oku

“Ay doğmuyorsa yüzüne, güneş vurmuyorsa pencerene, kabahati ne güneşte ne de ayda ara… Gözlerindeki perdeyi arala.”

Mevlana

 

Astrolog Nuray Sayarı’nın Ay Ritüelleri adlı bu kitabı, kadim kültürlerden bu yana yeryüzüne klavuzluk eden, açmazlara anahtar, mucizelere fırsat sunan Ay’ın gizemli gücünden ve sihirli etkilerinden yararlanmaya yönelik kaleme alınmış bi hayli kullanışlı, işlevsel ve sonuç odaklı bir yol arkadaşı…

Kadim kültürlerden bu yana paganizmden Hinduizm’e, tasavvuftan kabalaya kadar her inanışta kendine kuvvetli bir yer edinmiş olan Ay’ın insan yaşamındaki baskın gücünü ve duyguları yönetmekteki tesirini sezgileri ve yaratıcılığı yükseltmek için nasıl kullanmak gerektiğini kolay uygulanabilir bilgilerle anlatan bu kitap, içsel bir yükseliş ve değişim vaat ediyor.