1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Avcı Tanrıça-Artemis Pdf indir

Avcı Tanrıça-Artemis Pdf indir
0

Avcı Tanrıça-Artemis pdf indir, türünde kaleme alınan Avcı Tanrıça-Artemis kitap ile ilgili özet bilgiler. Avcı Tanrıça-Artemis kitabı yazar Robert Krugmann tarafından kaleme alınmıştır. Avcı Tanrıça-Artemis kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2003 ile basılmıştır. ebatında olan Avcı Tanrıça-Artemis kitabın Yurt Kitap Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Avcı Tanrıça-Artemis pdf oku, Avcı Tanrıça-Artemis PDF yandex, Avcı Tanrıça-Artemis PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Avcı Tanrıça-Artemis PDF Oku

Bu esnada Agamemnon hançeri kızının boynuna yaklaştırmıştı. Miken kralı, can almaya alışkındı. Ama kendi kızı söz konusu olduğunda… “Bir harekette boğazını kesmeliyim! Acı çekmesine izin veremem!”
Agamemnon gözlerini kapadı ve kuvvetli bileğinin sert bir hareketiyle kızının boğazını kesti. Koca meydanda yankılanan müthiş şaşkınlık çığlıklarını duyduğu zaman gözlerini açtı. İşte tam o anda senedirımla vurulmuş gibi sarsıldı ve elindeki hançeri yere düşürdü. Sunak taşının üzerinde kızı değil, boğazından kanlar akan dişi bir geyik yatıyordu. Kendisini ilk toparlayan Kalkhas oldu: “Tanrıça kurbanımızı kabul etti!” diye bağırdı olanca gücüyle. “Kralımızı bağışladı ve iyi neyitini göstermek için kızını yanına aldı, onun yerine bu geyiği gönderdi. Kurtulduk! Ne mutlu bize! Yaşasın tanrıça Artemis!”

Sayfa Sayısı: 64

Baskı Yılı: 2003

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yurt Kitap Yayın