Roman Kitapları

Avatar: The Last Airbender – Uçurum Pdf indir

Avatar: The Last Airbender – Uçurum pdf indir, türünde kaleme alınan Avatar: The Last Airbender – Uçurum kitap ile ilgili özet bilgiler. Avatar: The Last Airbender – Uçurum kitabı yazar Gene Luen Yang tarafından kaleme alınmıştır. Avatar: The Last Airbender – Uçurum kitabı 240 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 16 x 24 ebatında olan Avatar: The Last Airbender – Uçurum kitabın 1. Basım Gerekli Şeyler tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Avatar: The Last Airbender – Uçurum pdf oku, Avatar: The Last Airbender – Uçurum PDF yandex, Avatar: The Last Airbender – Uçurum PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Avatar: The Last Airbender – Uçurum PDF Oku

Kutsal topraklar kirletildiğinde, kadim ruhlar öfkelendiğinde, ve Toph babasıyla tekrar bir araya geldiğinde, Avatar takımı geçmişin hatalarını çözmek zorunda!

Avatar Aang ve dostları, yüz yılı aşkın süredir kutlanmayan bir Hava Göçebesi bayramını onurlandırmak için yolculuğa çıktıklarında, Avatar Yangchen’in ruhunun gizemli bir ziyareti, Aang’i Hava Bükücüler için kutsal olan topraklarda faaliyet gösteren bir rafineriye götürür. Çok geçmeden, tehlikeli derecede kuvvetli kadim  bir ruhun intikam ve yıkım isteğiyle uyanmasıyla herkes tehdit altındadır.

Uçurum’un üç bölümünün birlikte bulunduğu bu ciltte, Eisner Ödüllü yazar Gene Luen Yang ve çizer Gurihiru’dan çiçeği burnunda eskizlerle birlikte bu çok satan çizgi roman serisinin  perde arkasına gireceğiz!

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu