Pdf Kitap Arşivi

Atlas: Kıtalar-Denizler-Kültürler Arası Yolculuk Rehberi Pdf indir

Atlas: Kıtalar-Denizler-Kültürler Arası Yolculuk Rehberi pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Atlas: Kıtalar-Denizler-Kültürler Arası Yolculuk Rehberi kitap ile ilgili özet bilgiler. Atlas: Kıtalar-Denizler-Kültürler Arası Yolculuk Rehberi kitabı yazar Aleksandra Mizielinska Daniel Mizielinski tarafından kaleme alınmıştır. Atlas: Kıtalar-Denizler-Kültürler Arası Yolculuk Rehberi kitabı 27,5 x 37,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Atlas: Kıtalar-Denizler-Kültürler Arası Yolculuk Rehberi kitabın Türkçe Domingo Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Atlas: Kıtalar-Denizler-Kültürler Arası Yolculuk Rehberi pdf oku, Atlas: Kıtalar-Denizler-Kültürler Arası Yolculuk Rehberi PDF yandex, Atlas: Kıtalar-Denizler-Kültürler Arası Yolculuk Rehberi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Atlas: Kıtalar-Denizler-Kültürler Arası Yolculuk Rehberi PDF Oku

7 Kıta

42 Ülke

52 Harita

37 dilde 3 milyon üzerinde okur

 

ATLAS – Kıtalar, Denizler ve Kültürler Arası Yolculuk Rehberi, yalnızca coğrafi bilgileri değil, ülkelerin kişiliğistik yönlerini de sunan büyük boy haritaları, ödüllü tasarımı ve göz alıcı çizimleriyle sizi koltuğunuzdan kıpırdamadan dünya turuna çıkarıyor.

Dünyanın binbir harikası ve ilginçliği arasında rengârenk bir yolculuk. İzlanda’nın buzulları, Mısır’ın çöl kervanları, Avustralya’nın ornitorenkleri, Madagaskar’ın dev baobab ağaçları, Meksikalıların garip bayramları ve Charlie Chaplin’den Halide Edip Adıvar’a ülkelerini gururlandıran isimler.

Tüm dünya çapında oldukça büyük beğeni alan, İzlanda’dan Polonya’ya, Amerika’dan İspanya’ya 37 dilde yayımlanan, çocuk kitaplarında en prestijli ödüllerden Prix Sorcières (Fransa) ve Premio Andersen’i (İtalya) kazanan Atlas, devasa buzullardan küçücük böceklere, dünyamızın barındırdığı akılalmaz çeşitliliği ve göz alıcı renkleri kutlamak için hazırlanmış görsel bir festival.

“Gördüğünüz anda dokunma hissi uyandıran bir kitap. Çocuklar kadar yetişkinleri de büyülemesi olabilecek.” Wall Street Journal

“İlk görüşte aşk! Sizi daha fazlasını merak etmeye, hatta yolculuğa çağırıyor.”

– Guardian –

“Sınıf ve kütüphaneler için olmazsa olmaz.”

 

– School Librarian Journal –

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu