Pdf Kitap Arşivi

Atatürk’ün Bütün Eserleri – 26 Pdf indir

Atatürk’ün Bütün Eserleri – 26 pdf indir, Atatürk Prestij türünde kaleme alınan Atatürk’ün Bütün Eserleri – 26 kitap ile ilgili özet bilgiler. Atatürk’ün Bütün Eserleri – 26 kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Atatürk’ün Bütün Eserleri – 26 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2009 ile basılmıştır. ebatında olan Atatürk’ün Bütün Eserleri – 26 kitabın Kaynak Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Atatürk’ün Bütün Eserleri – 26 pdf oku, Atatürk’ün Bütün Eserleri – 26 PDF yandex, Atatürk’ün Bütün Eserleri – 26 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Atatürk’ün Bütün Eserleri – 26 PDF Oku

2 Ekim 1932-27 Eylül 1934

Devrimler sürüyor; temelleri sağlamlaştırılıyor; yaşama geçirilmesine Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal önderlik ediyor. Dış politikada komşularla dostluk.

Cumhuriyet’in kuruluşunun 10. yıl kutlamaları ve ünlü 10. yıl Nutku * Gençlik ve devrimler: Bursa Nutku; İstanbul Darülfünunu’nun kapatılması; İstanbul Üniversitesi’nin kuruluş çalışmaları ve açılışı; Eğitim ve öğretim nasıl olmalı? Atatürk okul okul dolaşıyor, ders ve sınavlara giriyor * Türk Dili Tetkik Cemiyeti çalışmaları; Türk dilinin sadeleştirilmesi hususunda yurt çapında seferberlik * Armstrong’un Bozkurt kitabındaki çarpıtmalara yanıtı * İran Şahı’nın Türkiye ziyareti * Emperyalizmin yok bulunacağı ve Doğu milletlerinin uyanışı ile ilgili saptamaları * Amerikan Büyükelçisi’ne açıkladığı din hususundaki görüşleri * Kâzım Karabekir’in İstiklâl Harbimizin Esasları kitabı ile ilgili notları * Birinci Kadın İktisat Sergisi.

Sayfa Sayısı: 470

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: Kaynak Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu