1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler Pdf indir

Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler Pdf indir
0

Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler kitap ile ilgili özet bilgiler. Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler kitabı yazar Afet İnan tarafından kaleme alınmıştır. Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2007 ile basılmıştır. ebatında olan Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler kitabın İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler pdf oku, Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler PDF yandex, Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler PDF Oku

Afet İnan, Atatürk’ün yaşamının son 13 senesinde her zaman yakınında bulunmuş ve yakın tarihimizin dönüm noktalarının hem aktörü hem de tanığı olmuştu:
Önyargılar ve yetersiz bilgiler sebebiyle hakkınca bilinmeyen tarihimizin, Türk Tarih Kurumu sayesinde gerçek yerini almasını sağlamak…
Türk kadınının modern toplumdaki yerini alması yolunda bizzat örnek oluşturmak ve seçme-seçilme hakkının tanınmasına öncüsü olmak…
Ve Atatürk’ün birden fazla husustaki görüşlerine ilk elden tanıklık…
Afet İnan, Atatürk zamanında yaşadıklarını ve ondan dinlediklerini okuyucuyla paylaşıyor.
Dili genç kuşaklar için anlaşılır hale getirilen bu baskı, bazıları okuyucuyla ilk kez buluşan fotoğraflarla daha da zenginleştirildi.

Sayfa Sayısı: 536

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları