1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Atatürk – Bir Milletin Yeniden Doğuşu Pdf indir

Atatürk – Bir Milletin Yeniden Doğuşu Pdf indir
0

Atatürk – Bir Milletin Yeniden Doğuşu pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan Atatürk – Bir Milletin Yeniden Doğuşu kitap ile ilgili özet bilgiler. Atatürk – Bir Milletin Yeniden Doğuşu kitabı yazar Lord Kinross tarafından kaleme alınmıştır. Atatürk – Bir Milletin Yeniden Doğuşu kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 1994 ile basılmıştır. ebatında olan Atatürk – Bir Milletin Yeniden Doğuşu kitabın Altın Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Atatürk – Bir Milletin Yeniden Doğuşu pdf oku, Atatürk – Bir Milletin Yeniden Doğuşu PDF yandex, Atatürk – Bir Milletin Yeniden Doğuşu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Atatürk – Bir Milletin Yeniden Doğuşu PDF Oku

“Bu kitap çağdaş Türkiye’yi yaratan ve tarihin akışını değiştiren büyük önder ile ilgiliki bir çok bilgi eksiğini giderecek bir araştırma ürünüdür.
“İşte, şuana dek yayınlanmış en kapsamlı ‘Atatürk’ incelemesi…’Atatürk büyüleyici ve gizemli bir kişilik olarak belleklerde kalıyor.”
-The Times-
“Son zamanlarda yayınlanmış yaşam öykülerinden pek azı Lord Kinross’un ‘Atatürk’ü kadar başarılıdır. Bu yapıt şan ve şerefin insan şekiline girmiş unutulmaz anıtıdır.”
-Sunday Telegraph-

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 592

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 664

Baskı Yılı: 1994

Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar