1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Ataleti Yenmek Pdf indir

Ataleti Yenmek Pdf indir
0

Ataleti Yenmek pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Ataleti Yenmek kitap ile ilgili özet bilgiler. Ataleti Yenmek kitabı yazar Mümin Sekman tarafından kaleme alınmıştır. Ataleti Yenmek kitabı 208 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Ataleti Yenmek kitabın Türkçe Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ataleti Yenmek pdf oku, Ataleti Yenmek PDF yandex, Ataleti Yenmek PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ataleti Yenmek PDF Oku

Bir şeyi yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.
Onu niçin yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.
İsterseniz nasıl yapacağınızı biliyorsunuz.
Yapmamakla neler kaybettiğinizi ve
yaparsanız neler kazanacağınızı biliyorsunuz.
Ama yine de hiçbir şey yapmıyorsunuz.
Sizi durduran nedir?
Atalet!

Atalet, isteksizlik ile yorgunluğun, tembellik ile stresin, yavaşlıkla yılgınlığın, hayal kırıklığı ile kayıtsızlığın, tükenmişlik ile tepkisizliğin ‘ortaya karışık’ halde bir inşanın ruhunu ele geçirmesidir.

‘Üzerine ölü toprağı serpilmiş gibi hareket etme’ ve ‘yumurta kapıya gelmeden harekete geçmeme” halleri tipik atalet göstergeleridir.

Bu kitap, ataletli ruh halinden kurtulmak isteyenler içindir. Atalet halini analiz eden ve ataletle başa çıkma yollarını gösteren, Türkçede ilk ve tek kitaptır.

“Tanrı bize iki yuvarlak organ verdi: biri oturmak, diğeri düşünmek için. Başarımız hangisini daha çok kullanacağımıza bağlı.'”
-Ann Landers-