Pdf Kitap Arşivi

Astroterapi Pdf indir

Astroterapi pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Astroterapi kitap ile ilgili özet bilgiler. Astroterapi kitabı yazar Nuray Sayarı Kunter Kurt Cevher Sönmez tarafından kaleme alınmıştır. Astroterapi kitabı 232 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13 x 21 ebatında olan Astroterapi kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Astroterapi pdf oku, Astroterapi PDF yandex, Astroterapi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Astroterapi PDF Oku

Astrolojinin insan psikolojisine şüphesiz kuvvetli yansımaları mevcuttur. Gökyüzünden yansıyan etki, kadere dönüşme potansiyeline sahip kuvvetli bir etkidir ki;  bu yüzden oluruna terk edilemez.

Astrolojinin etkilerine maruz kalmak yerine bu etkilerle işbirliği kurmak, sizce de yerinde bir tercih sayılmaz mı?

O halde duyguların rehberliğiyle  psikolojisinin dinamiklerine sadık kalarak çiçeği burnunda bir kader haritası oluşturmaya ne dersiniz?

Yaşamınız boyunca duygularınız en kıymetli rehberiniz olacaktır. Dolayısıyla duyguları yakında zamandan tanımak çok kıymetlidir. Kişi duygusal olmak yerine duygulu olmayı öğrenmelidir.

Hatırlayın ki: “Duygularını yöneten yaşamı da yönetir.”

Astrolog Nuray Sayarı, Uzman Psikolog Cevher Sönmez  ve Eğitim Bilimci/Araştırmacı-Yazar Kunter Kurt’un birlikte kaleme aldığı ASTROTERAPİ psikoloji alanında yıldızlarla işbirliği kurmak yolunda atılmış devrim niteliğinde bir adımdır

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu